Ділимось досвідом: управління для успіху🤝

Бобрицька гімназія мала за честь зустріти колег і коліжанок освіти Броварщини🫶.

🤗Дружня зустріч відбулась за сприяння Броварська Рда Ольга Билановская Ольга Юрченко, Великодимерська Територіальна Громада Олександр Куценко, Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради Таня Иваненко та команди закладу освіти.

Актуальні теми обговорення під час семінару - практикуму:

✅ практики відновлення Бобрицької гімназії «Управління для успіху»;

✅ партнерство, міжнародна співпраця та комунікація;

✅ безпечний простір;

✅ впровадження СЕЕН;

✅ впровадження мультипрофільного харчування;

✅ освітній центр «Вулик» SavED.

🫶Рефлексія заходу:

- кожен заклад освіти Броварщини має свої родзинки;

- кожен працівник освіти хоче бачити дитину щасливою – разом працюємо на це: держава, громада, батьки, педагоги.

«Впевнена, всі разом - ми потужна сила. Працюємо для дітей. Робимо освіту Броварщини громадсько активною сферою, відповідальною за майбутнє України🇺🇦» - наголосила Ольга Білановська, начальник відділу гуманітарного розвитку БРДА.

🥰Педагогічний процес – це кропітка робота, яка складається з турбот, проблем, успіхів, досягнень, допитливих очей дитини та щирого вчительського серця, безмежної любові до школи керівника, небайдужості батьків, уваги громади.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати🙏

Разом до ПЕРЕМОГИ🇺🇦

Дякуємо Комунальний заклад "Центр культури, дозвілля та спорту" Ігор Сердюченко Юрій Балджи за співпрацю 🤝