Педагогічний колектив працює над проблемою:

«Реалізація сучасних педагогічних технологій освіти на засадах компетентнісного підходу в контексті положень «Нової української школи», запроваджує особистісно орієнтовані педагогічні технології і намагається поставити дитину в центр освітнього процесу з її багатогранним і складним внутрішнім світом, різноманітними мотивами діяльності, інтересами, мріями та сподіваннями.

Педагогічний колектив відзначається стабільністю, високим рівнем освітньої, кваліфікаційної та методичної підготовки.

Навчання та виховання учнів здійснюють 22 вчителів.

З них: 12 мають вищу кваліфікаційну категорію, серед цих вчителів 2 - мають педагогічне звання "Вчитель - методист", 6 - педагогічне звання "Старший вчитель". Крім цього 3 вчителів мають І кваліфікаційну категорію, 2 - ІІ кваліфікаційну категорію, 4 - кваліфікаційну категорію "спеціаліст". Є звання "Відмінник освіти України" - 1 педагогічний працівник.