🎼🎻🎼 Класична ясність музичної мови🎻🎼🎻

У Бобрицька гімназія в освітньому центрі «Вулик» відбувся «Майстер клас гри на бандурі» від ШКОЛА МИСТЕЦТВ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО Р-Н КИЇВСЬКОЇ ОБЛ за участі справжнього професіонала своєї справи Світлана Бахметова, де взяли участь неймовірні учні: Миронець Софія ОЗО " Калинівський ліцей" Калинівської селищної ради Броварського району, тріо Умехів Бобрицької гімназії, Жукова Соломія Шевченківська Гімназія, Гордійчук Георгій.

На початку презентації пані Світлана розповіла учням не лише про фахові знання і навички, про музичні інструменти, але й про загальну культуру спілкування, ставлення до життя як школи творчості і любові до прекрасного, що будується разом з усіма радісно, впевнено, з натхненням.

Висловлюємо слова вдячності керівнику «Школи мистецтв» Ніна Песляк за розвиток музичного мистецтва, викладачу Світлані Бахметовій за особистий вклад в естетичне виховання дитини та учням, що поділились неймовірним досвідом.

Більше відео за посиланням: https://www.facebook.com/100010670111995/videos/pcb.24996833063234351/1038370910574746

#SavED

Anna Novosad