🔖Курси із подолання освітніх втрат «Наздоженемо: практичні аспекти подолання освітніх втрат» з тренеркою Liudmyla Tabolina на базі Бобрицька гімназія

Курси створено в межах спільного проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який реалізує громадська спілка Освіторія

у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти і науки України за підтримки Глобального партнерства заради освіти (GPE) та уряду Японії🤝

Мета❓

Сформувати певні уявлення вчителів і вчительок про інструменти виявлення і подолання освітніх втрат учнівства.

Навчити вчителів і вчительок стабілізувати психоемоційний стан учнів та учениць; організовувати їх самостійну діяльність; долати втрати навичок роботи з текстом, письма, зв’язного мовлення тощо.

Результат❓

🌈Це чудова можливість освітянам поповнити багаж знань та поспілкуватись між собою в такий непростий для країни час.

🌈Отримали практичні інструменти для надолуження знань, що вимагає сьогодення і сучасні учні.

🌈Дякуємо колегам і коліжанкам з Великодимерська територіальна громада і прилеглих громад – за проявлений інтерес та творчу атмосферу, сподіваємось, що отримані знання та досвід педагоги/-ні використають у своїй роботі.

Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради

Цікавинки про пані Людмилу: Людмила Таболіна — фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2023, викладає українську мову та літературу в Києві в ліцеї Educator, амбасадорка і просто людина, яка прагне змін в освіті, яка ділиться своїм досвідом❤️