Олімпійський тиждень у Бобрицькій гімназії

Олімпійський тиждень у Бобрицькій гімназії: спорт, єдність та натхнення

У Бобрицькій гімназії відзначили Олімпійський тиждень, який став не лише спортивним заходом, а й важливою подією для всієї шкільної спільноти. Цей тиждень був наповнений різноманітними спортивними змаганнями спрямованими на популяризацію олімпійських цінностей.

В рамках Олімпійського тижня учні мали можливість взяти участь у різних спортивних змаганнях:

- урок-змагання з легкої атлетики;

- товариський матч з футболу між командами юнаків 9 класу та збірної гімназії;

- ''ігри сміливих''(доджбол 5+6 класи) та інше.

Команди класів боролися за титул найкращих, демонструючи командний дух, наполегливість та бажання до перемоги. Всі бажаючі мали змогу підтримати своїх однокласників гучними гаслами та гучними оплесками.

Олімпійський тиждень у Бобрицькій гімназії став справжнім святом спорту, єдності та натхнення для всіх учасників. Ініціатива організації таких заходів сприяє вихованню любові до спорту, зміцненню дружніх стосунків між учнями, а також формуванню активної життєвої позиції. Цей захід вже став традицією, а учні й надалі братимуть активну участь у спортивному житті гімназії.

Дякуємо за проведення вчителю фізичної культури Андрію Завєдєєву.