🇯🇵🤝🇺🇦ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ з Японськими друзями

#міжнародна_співпраця

Продовжуємо міжнародну співпрацю Бобрицька гімназія з Японською школою Святого Андрія у рамках співпраці та підписаного Меморандуму

завдяки підтримці SavED Khrystyna Kashchuk Evgeny Morozov Посольство України в Японії/Embassy of Ukraine in Japan/在日ウクライナ大使館

🤝Нагадаємо, що перші кроки по співпраці з японською школою розпочались у листопаді 2023р. Вдячні за підтримку і постійну участь у зустрічах заступнику селищної ради Олександр Куценко та Olena Morvaniuk - начальниці відділу проєктного менеджменту, інвестиційної діяльності, міжнародних зв'язків та економіки.

«Головне у співпраці між закладами є спілкування учнів, обмін досвідом та звичайні слова підтримки для учасників освітнього процесу» - наголосив Олександр Куценко.

Під час зустрічі обговорили перші кроки втілення учнівського проєкту по створенню багатофункціонального простору, про використання коштів, про візуалізацію та концепцію їдальні за підтримки Kharkiv School of Architecture, про розробку ПКД за підтримки депутатського корпусу Великодимерська територіальна громада

✅ СТАРТ є!

✅ ГОЛОВНЕ МИ МАЄМО ВІРУ У ПЕРЕМОГУ💛💙

💛💙ми не чекаємо дива - ми творимо його самі!

Обʼєднало всіх фандрейзинг (пошук коштів) на учнівський проект «Креативний багатофункціональний простір», а саме відновлення обідньої зали, яка була пошкоджена під час окупації.

Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради

За посиланням матимете можливість ознайомитися з учнівським проектом та детальну інформацію.