🤼‍♀️🏋️‍♂️🤾‍♂️Підтримка та розвиток спорту – запорука здорової нації⚽️🏏🏓

«Фізичне виховання — важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді, ми ж у свою чергу прикладаємо зусилля для розвитку спорту на рівні громад. Спортивні події, тренування – це неабияка мотивація до фізичного виховання і масового спорту» - саме на цьому наголосив перший заступник голови Київська обласна державна адміністрація Микола Бойко під час презентації та врученні комплектів спортивного інвентарю для закладів освіти Броварщини.

Бобрицька гімназія вдячна за спорядження , яке сприятиме залученню учнів та молодь до популяризації фізичної культури і спорту, зміцнення здоров’я, пропагування здорового способу життя. Разом до ПЕРЕМОГИ 💛💙

Довідково: ідея даного проєкту виникла саме на Броварщині спільно з Сергій Тимофєєв Ольга Билановская. Приємно, що вчителів фізичного виховання чують і підтримують розвиток спорту на рівні області.