Пишаємось нашим роєм «НАЩАДКИ КОЗАКІВ»

«Джура» - це не просто гра, це великий світ, у якому ти проходиш випробування на єдність🇺🇦

Випробування на єдність дало результат рою Бобрицької гімназії «Нащадки козаків»:

🥉 місце у своїй віковій категорії серед команд Великодимерська територіальна громада!

Ця гра-змагання дає можливість підростаючому поколінню продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

Цьогоріч за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відповідальний був педагог Бобрицька гімназія Сергій Харченко, який за 2 місяці роботи показав достойні результати та саме головне згуртував навколо себе учнів, справжніх патріотів.

Тож вітаємо колегу з бойовим хрещенням 💪

Дякуємо Управління освіти, культури, молоді і спорту Великодимерської селищної ради за організацію заходу, за гостинність Тарасівський ліцей та окремі слова вдячності Богданівська гімназія за допомогу у підвезенні учнів.

Дякуємо ЗСУ 🇺🇦

Комунальний заклад "Центр культури, дозвілля та спорту" дякуємо за співпрацю🤝

Це - приклад молоді, яка має любити та цінувати свою державу. І починати потрібно з бажання бути свідомими громадянами своєї держави🇺🇦

Від вас залежить майбутнє України💙💛

Працювали на результат:

🥇місце в номінації «Метання мʼячика»;

🥈місце в номінації «Впоряд»;

🥉місце в номінації «Стрільба».

🏆ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ💪

🥉місце у І (територіальному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово - спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

РІЙ «НАЩАДКИ КОЗАКІВ»

Дивись, як це було: https://www.facebook.com/100010670111995/videos/443733711577566?idorvanity=4675017775842512&locale=uk_UA