🚦Реалізація проекту "Клас безпеки" у Бобрицька гімназія Великодимерська територіальна громада🚒🚔🚑

🔰БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА - ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ СУЧАСНОГО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

86 безпечний простір на Київщині відкрито у #Бобрицькій_гімназії.

🚔Безпека та захист завжди є актуальними. А безпека та захист дітей – перш за все. Ми з командою раді, що саме тут діти зможуть навчатися основам безпеки та надавати першу медичну допомогу. Цей простір стане осередком навчання для всіх учасників освітнього процесу.

🚦Клас безпеки обладнано тематичними зонами та мультимедіа – сучасний та яскравий, готовий зустрічати школярів новими безпековими правилами та навичками.

🤝У відкритті взяли участь представники Угорська Екуменічна Служба Допомоги, за підтримки яких (бл.1 млн) відбулись ремонтні роботи, облаштування меблями. Під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю і партнерство 🤝

🔹Під час першого уроку фахівці Головне управління ДСНС України у Київській області Tamara Blahovirna, Ювенальної поліції Таня Мироненко Броварське Районне Управління,

розповіли учням ази безпеки, а під час спілкування малеча ділилася своїми знаннями у сфері безпеки життєдіяльності. Звичайно учні отримали подарунки🤗

🔹Діти з захватом наввипередки приміряли бойовий одяг та оглядали великий червоний автомобіль🚒.

❗️Важливою складовою укриття є безбарʼєрність. Для забезпечення безбар`єрності (❗️а ми потребували дане обладнання для дітей з особливими освітніми потребами і є потреба ще в одному, щоб проводити навчання в змішаному форматі) придбано спеціалізоване обладнання за підтримки засновника. За що дуже вдячні!

🚦🧯⛑️Зазначимо, клас безпеки також облаштовано за підтримки Засновника Великодимерська Територіальна Громада в особі т.з.о., секретаря ради Олександр Борсук, заступника селищного голови Олександр Куценко, голови Броварської районної ради Сергія Гришка, депутатського корпусу ДСНС, Ольга Билановская, Iraida Medvedyeva Оксана Шейченко. Та звичайно командній роботі колег та коліжанок!

🔰Нагадаємо, класи безпеки – це спільний Всеукраїнський проєкт МОН України і Державної служби з надзвичайних ситуацій.