Візит кінологічного центру в Бобрицьку гімназію

🦮Відбувся візит кінологічного центру при Головному Управлінні Поліції в Київській області та при участі дресирувального клубу CERBER (Бровари) у Бобрицька гімназія з цікавими та корисними для дітей заходами:

🦮Ознайомлення з роботою кінологів: дізналися про професію кінолога, як вони тренують собак, які завдання виконують службові собаки (пошук вибухівки, наркотиків, людей тощо).

🦮Показові виступи: продемонстрували тренування собак, їхню слухняність, спеціальні команди та навички. Це було захопливо і пізнавально для всіх.

🦮Безпека та правила поводження з собаками: Дітям пояснили, як правильно поводитися з незнайомими собаками, що робити в небезпечних ситуаціях, щоб уникнути укусів або агресії.

🦮Соціальна адаптація: допомога учням подолати страх перед тваринами або навчити їх бути відповідальними в поводженні з ними.

Загалом, це чудова можливість для інтерактивного навчання та розвитку соціальних навичок у школярів.