🤝Зустріч з батьківським активом у Бобрицькій гімназії

Зустріч з батьківським активом у Бобрицька гімназія відбулась продуктивно, де ознайомили з:

🔖мережею на 2024-2025н.р.;

🔖структурою;

🔖організацією мультипрофільного харчування;

🔖роботою ГПД;

🔖організацією позашкільної роботи;

🔖роботою шкільного вулика SavED;

🔖графіком роботи безкоштовних занять з історії, англійської мови, математики, української мови по надолуженню освітніх втрат;

🔖SWOT аналізом роботи закладів освіти;

🔖вакантними посадами: завгоспа, вихователя, вчителя математики;

🔖новим вчителем початкових класів пані Каріною;

🔖підписанням трьох сторонньої угоди з БФ на 998 тис. (ремонт укриття дошкільного підрозділу);

🔖роботами по заміні модульної котельні;

🔖планами на вересень місяць.

✔️Батьки звернулися до представника Засновника, який був присутній Олександр Куценко:

📌з приводу підвезення учасників освітнього процесу, щоб переглянути графік підвезення, так як за годину до початку навчальних занять дітям за рано приїздити до закладу та підвезення педагогів та учнів із с.Гайове;

📌зачитали колективне звернення від батьківського активу до Засновника.

Також піднімалось питання забезпечення підручниками, організації освітнього процесу.

‼️Працівники ж закладу освіти і я, як директорка гімназії, порушували деякі питання організації безпечного освітнього процесу, фінансування та деякі питання - це не компетенція Олександра Куценка, тому питання залишились відкритими.

Дякуємо всім за спільну роботу🤝