Результати досягнень здобувачів освіти Бобрицікого ліцею призерів міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних олімпіад з навчальних предметів. Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Міжнародного мовно-літературний конкурсу
учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022-2023 році
№ п/п |
Прізвище та ім”я учня(учениці) |
назва предмета |
|
1 |
Батуріна Валерія |
11 кл Конкурс Петра Яцика (ІІ м) |
|
11 кл Конкурс імені Тараса Шевченка (І м) |
|||
2 |
Потупалова Валерія |
11 кл. районна олімпіад з укр. мова та літ (1 м) |
|
11 клас районна олімпіад з біологія (ІІ м) |
|||
3 |
Наталушко Олексанра |
9 клас районна олімпіад з англійська мова (ІІ м) |
|
9 клас районна олімпіад з хімія (ІІІ м) |
|||
9 клас районна олімпіад з математика (ІІ м) |
|||
4 |
Птушкіна Євгенія |
9 клас районна олімпіад з правознавства (І м) |
|
5 |
Чернуха Ілля |
8 клас районна олімпіад з англійська мова (ІІІ м) |
|
6 |
Дивак Богдан |
8 клас районна олімпіад з біологія (ІІІ м) |
|
7 |
Іванова Оксана |
9 клас районна олімпіад з трудове навчання (ІІ м) |
|
8 |
Леоненко Валерія |
9 клас районна олімпіад з географія (ІІІ м) |
|
9 |
Баранова Дарина |
11 клас районна олімпіад з правознавства (ІІ м) |
|
10 |
Шаферова Софія |
7 клас Конкурс імені Тараса Шевченка(І м) |
|
11 |
Білогуб Дарина |
11 клас Конкурс Петра Яцика (ІІІ м) |
|
12 |
Гутник Софія |
4 клас Конкурс Петра Яцика (І м) |
|
ІІІ етап (обласний) |
|||
1 |
Шаферова Софія |
7 кл Конкурс імені Тараса Шевченка(10 м) |
|
2 |
Батуріна Валерія |
11кл Конкурс імені Тараса Шевченка (27 м) |
|
3 |
Гутник Софія |
4 кл Конкурс Петра Яцика (5 м) |
|
4 |
Птушкіна Євгенія |
9 кл обласна олімпіад з правознавства (6 м) |
|
5 |
Потупалова Валерія |
11кл Укр. мова та літ 20 м) |
Міжнародний дистанційний освітній конкурс «Олімпіс»
Кількість учасників |
Нагороджені дипломами |
Предмет (вчитель) |
4 кл. 2 учня |
Диплом ІІ ступеня- 2 учня (Гришаєнко А., Тимощук Г.) |
Інформатика. Гришаєнко А.А. |
4 кл. 5 учнів |
Диплом ІІ ступеню-1 учень (Тимощук Г.) Диплом ІІІ ступеню — 2 учня (Шостак С.,Гришаєнко А.) |
Українська мова Гришаєнко А.А. |
4 кл. 3 учня |
Диплом І ступеня 1 учень (Гришаєнко А.) Диплом ІІ ступеню 1 учень (Тимощук Г.) |
Математика Гришаєнко А.А. |
Всеукраїнська інтернет — олімпіада “На Урок”
Кількість учасників |
Предмет (вчитель) |
5 клас 11 учасників з них 3 учня — диплом І ступеня 3 учня — диплом ІІ ступеня 2 учня — диплом ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс “Сторінками казок народів світу” (Гузій Н.М.) |
11 клас 8 учасників з них 5 учнів — диплом ІІ ступеня 1 учень — диплом ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс “Шістдесятники: - літературний спротив” (Гузій Н.М.) |
9 клас 11 учасників |
Всеукраїнський конкурс “Мова моїй країни” (Гузій Н.М.) |
7 клас 12 учасників |
Всеукраїнський конкурс “Подорож на південний полюс” (Гузій Н.М.) |
9 клас
|
Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови (Тимощук І.Ф.) |
8 клас 1 учасник з них 1 учень — диплом ІІ ступеня |
Всеукраїнський - інтернет конкурс до Дня родини “Без коріння саду не цвісти” (Ковальковська О.В.) |
8 клас 1 учасник з них 1 учень — диплом ІІ ступеня |
Всеукраїнський - інтернет конкурс “Як це працює” (Ковальковська О.В.) |
8 клас 4 учасника з них 1 учень — диплом І ступеня 1 учень — диплом ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс “Захисники та захисниці України” (Ковальковська О.В.) |
8 клас 4 учасника з них 1 учень — диплом ІІІ ступеня |
Всеукраїнський конкурс “Мова моєї країни” (Ковальковська О.В.) |
8 клас 11 учасників з них 5 учнів — диплом ІІІ ступеня |
Всеукраїнський - інтернет конкурс “Жінка в науці” (Ковальковська О.В.) |
Осінь 8 клас - 2 учасника з них 1 учень — диплом ІІІ ступеня 11 клас - 3 учасника |
Олімпіада з фізики (Ковальковська О.В.) |
Осінь 5 клас -3 учасників 8 клас - 8 учасників 9 клас -8 учасників 11 клас - 1 учасник |
Олімпіада з математики (Ковальковська О.В.) |
Міжнародна олімпіада проекту “Міжнародна олімпіада проекту “Всеосвіта”
Кількість учасників |
Предмет, клас, вчитель |
Зима Учасників 7 1 учень диплом ІІ ступеня 1 учень диплом ІІІ ступеня |
3 клас Денисович А.В. Українська мова |
Зима Учасників 5 1 учень диплом І ступеня 1 учень диплом ІІ ступеня 1учень диплом ІІІ ступеня |
2 клас Ганжа І.В. Українська мова |
Весна Учасників 4 1 учень диплом І ступеня 2 учня диплом ІІ ступеня
|
2 клас Ганжа І.В. Українська мова |
Весна Учасників 4 4 — сертифіката учасника |
3 клас Денисович А.В. Українська мова |
Міжнародний конкурс з англійської мови майбутніх лідерів FLEX
Кількість учасників |
Предмет, вчитель |
Іванова Оксана (9 клас) |
Англійська мова, Тимощук І.Ф. |